فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
عضویت ورود
سبد خرید
۲۳:۲۰:۲۴ ,چهارشنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

ریزش مو

۲۸/آبان/۱۳۹۷
عظمت برنج -
منابع و مقالات -
بدون دیدگاه

ریزش مو:ریزش مو  هم  درزنان و هم مردان ممکن است اتفاق بیفتد. گاهی عوامل وراثتی و ژنتیکی  باعث ریزش مو می شود و گاهی عدم تعادل هورمون‌ها، کم‌کاری غده‌ی تیروئید، کمبود مواد مغذی و نارسایی گردش خون در پوست سر سبب ایجاد ریزش مو می شود.اگر به دنبال ترمبم و رشد مجدد موها به صورت طبیعی هستید بهتر است با خواص برنج بیشتر آشنا شوید. به شیوه های مختلفی  می توان از برنج برای رشد مو استفاده نمود.

ریزش مو

 سبوس برنج  و نقش آن در زیبایی و سلامت مو

وجود ویتامین B در سبوس برنج پیاز مو را تحریک می کند و در حفظ  و ترمیم موها و جلوگیری از ریزش آن تأثیر زیادی دارد. ویتامین B5 موجود در آن موجب تحریک پیاز مو شده و از سفید شدن و ریزش مو جلوگیری کرده و هم چنین به مرور زمان موهای سفید را مشکی کرده و موجب رویش مجدد موها می شود.برای مقابله با شوره سر و ریزش مو  می توانید 2 سبوس برنج را  آب جوشیده ریخته و پس از  ته نشین شدن سبوس، آب را روی سر خود ریخته و موهایتان را با صابون یا شامپوی بچه شستشو دهید.سبوس برنج حاوی خواصی است که از سفید شدن مو جلوگیری می کند. همچنین می توان آب حلیم برنج  را به موهای خود بمالید. این امر نیز در رشد و ترمیم موها بسیار نافذ است.

توصیه ای درباره رژیم غذایی سلامت

مهم است به این نکته توجه داشته باشید که با انتخاب رژیم غذایی سلامت و اصلاح رژیم غذایی و انتخاب بسته غذایی سالم برای خود و خانواده تان می توانید از بروز این بیماری جلوگیری کنید.

 

آسان خرید کنید!

در حال حاضر فروشگاه اینترنتی حیات کالا ، در زمینه فروش انواع برنج باکیفیت داخلی ، فعالیت می نماید. برای آگاهی از استاندارد فروش برنج  می توانید به این سایت مراجعه کنید.خرید برنج از این سایت بسیار آسان است و با استفاده از روش های آنلاین می توانید به خرید برنج عمده و جزیی در کلیه نقاط ایران بپردازید. قیمت برنج در این سایت به صورت روزانه به روز می شود. ما سعی داریم که قیمت روز خرید برنج را با حذف واسطه ها کاهش داده و با مناسب ترین شکل به مشتریان عرضه کنیم.


برچسب ها: سبوس برنج و ریزش مودیدگاه
دیدگاه شما :